Skocz do zawartości

Grudzień

X Gala Powiatu Konińskiego

W najbliższą sobotę, w konińskim Domu Kultury odbędzie się jubileuszowa X Gala Powiatu Konińskiego.
 
Wizerunek powiatu konińskiego i jego bogaty dorobek są wynikiem wspólnych wysiłków władz samorządowych oraz Podmiotów i Osób, którzy służą jego rozwojowi swoją aktywnością i zaangażowaniem.
 
Aby - w imieniu władz samorządowych oraz lokalnej społeczności - podziękować Wszystkim, którzy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i gospodarczym naszego powiatu, od 1999 r. konińskie starostwo organizuje "Galę Powiatu Konińskiego".
 
Tegoroczna uroczystość, która odbędzie się 6 grudnia, o godz. 16.00 w Konińskim Domu Kultury jest również okazją do podsumowania 10 lat działalności samorządu powiatu konińskiego i dedykowana jest Tym, którzy w czasie tej dekady w sposób szczególny zapisali się w historii naszej małej Ojczyzny. Władze samorządu uhonorują Osobowości powiatu statuetkami w kategorii: "Samorządowiec", "Urzędnik samorządowy", "Animator Kultury", "Popularyzator Sportu", "Społecznik" oraz "Przyjaciel Powiatu" a także wręczą odznaki tytułu honorowego "Zasłużony dla powiatu konińskiego" i Nagrodę Gospodarczą.
 
Oficjalną część jubileuszowej Gali uświetnią występy artystyczne. W repertuarze klasycznym na skrzypce i akordeon wystąpi duet Michał Rybacki i Artur Matejuk a w liryczny nastrój wprowadzi nas rodzimy bard, p. Włodzimierz Sypniewski. Goście będą mogli zobaczyć także pokaz sztuk walki w wykonaniu Klubu Sportów Walki FENIX ze Ślesina oraz turniejową parę taneczną Martę Grobelską i Mateusza Mareckiego w walcu angielskim. Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Majewska, która swoje największe przeboje zaśpiewa przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting