Klimatyzatory dla Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie

Wczoraj, Starostwo Powiatowe w Koninie przekazało na rzecz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Koninie 5 klimatyzatorów ściennych o łącznej wartości 11 590 zł.

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie zwróciła się do samorządu powiatowego z prośbą o dofinansowanie zakupu urządzeń klimatyzacyjnych do sali koncertowej, znajdującej się w liczącym 60 lat budynku, będącym siedzibą Szkoły.

Z uwagi na 30 - letnią działalność Szkoły na rzecz wspierania tradycji muzycznych oraz tworzenia i kształtowania kultury w naszym regionie a także udział w wielu przedsięwzięciach realizowanych przez powiat, Zarząd Powiatu Konińskiego podjął uchwałę o zakupieniu i przekazaniu PSM w Koninie klimatyzatorów ściennych firmy McQuay oraz sfinansowaniu usługi ich montażu.