Skocz do zawartości

Audyt Systemu Zarządzania Jakością w konińskim Starostwie

9 grudnia br., Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków w Gdańsku przeprowadzi audyt Systemu Zarządzania Jakością w konińskim Starostwie.

Otrzymany w grudniu 2001 r. przez Starostwo Powiatowe w Koninie Certyfikat Jakości ISO 9001-2000 świadczy o wysokiej jakości usług poprzez dostosowanie pracy urzędu do potrzeb i wygody klienta.

System Zarządzania Jakością w Starostwie Powiatowym w Koninie koncentruje się na kliencie, jego wymaganiach i potrzebach. Stąd też potrzeba corocznej kontroli i oceny zgodności dokumentacji i realizowanych procesów z wymaganiami normy ISO 9001-2000.