Targi Viva Seniorzy w Poznaniu

Targi Viva Seniorzy to ogólnopolskie święto Seniorów, które silnie wpisało się w kalendarz jesiennych imprez skierowanych do osób 60+. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 września - 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon nr 3).

Viva Seniorzy to pierwsze targi w Polsce, które skierowane są do seniorów. Przy ich organizacji współpracują Grupa MTP, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu. Jak mówią sami seniorzy: „Życie zaczyna się po 60-tce!”, a my im wierzymy. Pełni wigoru i werwy tłumnie przybywają na targi Viva Seniorzy, aby wspólnie celebrować to wyjątkowe święto.

Podczas wydarzenia nie zabraknie spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych, różnorodnych warsztatów (florystycznych, ogrodniczych, rękodzielniczych, z komunikacji cyfrowej oraz z bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim), a także porad prawnych, porad ze świadczeniami emerytalnymi oraz innymi dotyczącymi świadczeń życiowych.

Więcej informacji na stronie: www.vivaseniorzy.pl.