Życzenia z okazji Dnia Energetyka

14 sierpnia przypada Dzień Energetyka czyli polskie święto branży energetycznej z tej okazji w imieniu własnym oraz zarządu powiatu konińskiego składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Energetykom oraz wszystkim zawodowo związanym z tą dziedziną gospodarki. Wysoko cenimy sobie Państwa doświadczenie i kompetencje, które gwarantują nam wszystkim stabilne dostawy energii.

Z szacunkiem odnoszę się do odpowiedzialności widocznej zarówno w sytuacjach wyjątkowych, wymagających poświęcenia i najwyższych kwalifikacji, jak i codziennej dbałości o wspólne bezpieczeństwo energetyczne.

Życzę satysfakcji z pracy i szczęścia w życiu osobistym. Życzę Wam również dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy. Niech ten Dzień będzie okazją do wzmocnienia wzajemnych więzi, nie tylko zawodowych.

Starosta Koniński
Stanisław Bielik