Konsultacje społeczne Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Zarząd Powiatu Konińskiego na posiedzeniu w dniu 20 sierpnia 2021 roku podjął uchwałę nr 316/2021 z 20.08.2021 w sprawie ogłoszenia konsultacji społecznych Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2027.

Konsultacje mające środowiskowy charakter trwają w dniach 7 września 2021 roku do 21 września 2021 roku do godz. 15.00 w formie wyrażenia opinii przez instytucje oraz organizacje pozarządowe zainteresowane tematyką przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochroną ofiar przemocy w rodzinie.
Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i przedstawienia swoich opinii, wniosków i uwag na adres: sekretariat@pcpr.konin.pl
lub drogą pocztową: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, 62-510 Konin, ul. Aleje 1 Maja 9.

Klikając na link poniżej można znaleźć treść Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie