Beata Stepanow laureatką konkursu Wawrzyny Pracy Organicznej

Beata Stepanow została laureatką wielkopolskiego konkursu. Swój imponujący dorobek zawodowy powiększyła o statuetkę „Wawrzyn Pracy Organicznej 2022”.

Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Unia Wielkopolan” w dniu 19 października odebrała nagrodę w kategorii im. Emilii Sczanieckiej. Do tytułu została zgłoszona przez Powiat Koniński.

Beata Stepanow od ponad 20 lat edukuje osoby chore na cukrzycę, ich rodziny oraz środowiska społeczno-zawodowe. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej w Kleczewie. Prowadzi działalność społeczną pełniąc funkcję Prezesa Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej. Jest przewodniczącą komitetów naukowych, organizatorką i wykładowcą podczas krajowych oraz międzynarodowych konferencji. Znana jest z realizacji działań w ramach "Edukacji poprzez sztukę" tworząc spektakle teatralne pt. „Diabeteatr” oraz nagrywając film HIPOSTORIE z udziałem osób chorych na cukrzycę oraz koni fryzyjskich. Wyjątkowe zaangażowanie w pracę oraz osiągnięcia laureatki w dziedzinie diabetologii zostały wielokrotnie docenione przez samorządy oraz władze państwowe.

Pani Beacie serdecznie gratulujemy i życzymy nieustającej satysfakcji z realizacji kolejnych przedsięwzięć zawodowych, społecznych i prywatnych.

Źródło fotografii: Unia Wielkopolan

Beata Stepanow laureatką konkursu Wawrzyny Pracy Organicznej