Jesień na rowerze – przekonaj nieprzekonanego

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA rusza z konkursem pt. „Jesień na rowerze – przekonaj nieprzekonanego”. Uczestnikiem konkursu może być każdy kto jeździ na rowerze i jednocześnie docenia uroki tej pory roku.

Od 18 października aż do końca miesiąca Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA przyjmować będzie na facebooku Stowarzyszenia prace konkursowe promujące aktywność rowerową jesienią.

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym zamieścić pracę: oryginalny komentarz, humorystyczną rymowankę, przyciągającą grafikę, nieszablonowe zdjęcie lub zwariowany filmik. Nie trzeba być wprawnym fotografem czy też pisarzem aby wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta humoru lub pomysł z przymrużeniem oka. Możliwości jest wiele ale jeden cel – przekonać jury, że „rower jesienią to świetny pomysł”. Powołana komisja oceniać będzie pomysłowość, kreatywność, zgodność z tematyką i właściwy przekaz.

Jak uzasadnia Marek Zawidzki Prezes Stowarzyszenia „realizując konkurs chcemy przekonać tych niezdecydowanych mieszkańców Konina i okolic, że rower to dobry pomysł aktywnego spędzania czasu jesienią. Piękna sceneria „babiego lata” w naszym regionie zachęca do przebywania na powietrzu i podziwiania uroków konińskiej jesieni”.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają cenne nagrody. Wyróżnieni również zostaną nagrodzeni.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.lotmarina.pl

Post konkursowy znajdą Państwo na www.facebook.com/lotmarina
Plakat promujący akcję „Jesień na rowerze – przekonaj nieprzekonanego”