Skocz do zawartości

Październik

Strona główna

#funduszeUEbliżejCiebie! – konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUEbliżejCiebie!
Wystarczy wybrać unijną inwestycję, zrobić zdjęcia i do 5 listopada 2021 r. zamieścić na dedykowanej stronie www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl. Zgłaszany projekt należy wybrać z wyszukiwarki i przyporządkować do 1 z 5 kategorii: Lider Innowacji, Zielona Wielkopolska, Zurbanizowana Wielkopolska, Portret, Turystyka kulturowa.
 
Najciekawsze projekty zgłoszone do Konkursu zostaną wybrane w głosowaniu on-line – tzw. nagroda publiczności oraz przez Kapitułę Konkursu w głosowaniu tradycyjnym – tzw. nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego w każdej kategorii.
 
Zgłaszający za zwycięskie projekty otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodami dla beneficjentów będą dyplomy i statuetki #funduszeUEbliżejCiebie! Będą mieli również prawo do znakowania swoich projektów logotypem #funduszeUEbliżejCiebie! Ponadto, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu będzie przedstawiał zwycięzców Konkursu jako najlepsze praktyki we wdrażaniu środków europejskich w regionie.
 
Celem Konkursu jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Wielkopolsce oraz tzw. dobrych praktyk projektów, które zrealizowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).
 
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się w grudniu w Poznaniu podczas uroczystej gali finałowej (w zależności od sytuacji epidemicznej).
 
Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej konkursu.
 
Nie zwlekaj, zrób zdjęcia i pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniają Wielkopolskę!
 
Grafika promująca konkurs fotograficzny #funduszeUEbliżejCiebie!
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting