Sukces uczniów ZSEU w Żychlinie

Uczniowie z Technikum Reklamy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zdobyli nagrodę główną i wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Eko-reakcje”.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy III Kinga Dziurdzińska. W nagrodę otrzymała rower miejski o wartości dwóch tysięcy złotych. Wyróżnienia trafiły do Aleksandry Owczarek z klasy III TR oraz Aleksandry Kazimierskiej i Filipa Jesiołowskiego z klasy I TR.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować tekst opisujący sposoby oszczędzania zużycia prądu i wody lub nagrać krótki film dotyczący ekologicznego podróżowania.

Organizatorem konkursu była Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w Warszawie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli, m.in. Minister Edukacji i Nauki,  Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Uniwersytet Warszawski czy Politechnika Warszawska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: ZSEU w Żychlinie

Sukces uczniów ZSEU w Żychlinie