Powiatowy konkurs dla dzieci na książkę sensoryczną

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe (kl. 1-3) z Konina i powiatu konińskiego do wzięcia udziału w konkursie „Książka sensoryczna” inspirowana twórczością Marii Konopnickiej dla dzieci.

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności, twórczości i wyobraźni u dziecka, ćwiczenie zręczności i logicznego myślenia, rozwijanie zdolności manualnych, wykorzystanie książeczek w działalności edukacji i animacji czytelnictwa w MBP w Koninie i do terapii integracji sensorycznej dzieci, wystawa SENSORYKA SMYKA w MBP w Koninie, a także promocja twórczości Marii Konopnickiej.

Prace należy nadsyłać do 16 września 2022 r. na adres Organizatora:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, ul. Dworcowa 13, 62-510 Konin, z dopiskiem: konkurs „Książka sensoryczna”.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Co słonko widziało? – promocja twórczości Marii Konopnickiej dla dzieci”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie: www.mbp.konin.pl.

Źródło: MBP w Koninie
Powiatowy konkurs dla dzieci na książkę sensoryczną