BLISKOteki! - konkurs na projekt identyfikacji graficznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie ogłasza konkurs na projekt identyfikacji graficznej BLISKOteki!

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, którym nie brak wyobraźni, kreatywności, zdolności graficznych oraz chęci sprawdzenia się i zawalczenia o atrakcyjną nagrodę.

Celem zadania konkursowego jest stworzenie identyfikacji wizualnej dla projektu BLISKOteka, który w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność |
Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach zadania MBP zrealizuje szereg atrakcyjnych działań, mających na celu jednoczenie społeczności lokalnej w obszarze szeroko pojętej kultury. Działania te objęte są wspólną nazwą BLISKOteka. Dla tych działań potrzebna jest ciekawa identyfikacja wizualna.

Na Wasze projekty, z niecierpliwością i ogromnym zainteresowaniem, czekamy do 30 maja 2022 r.

Autor zwycięskiego projektu graficznego otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 złotych (brutto).

Więcej informacji o Konkursie, a także obowiązujących zasad uczestnictwa w nim znajdziecie Państwo na stronie MBP w Koninie:
www.mbp.konin.pl/

Żródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie