Grudniowe wydarzenia dla przedsiębiorców

Biuro Regionalne PARP w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców już 5 grudnia (poniedziałek) na Śniadanie Biznesowe w Złotowie w hotelu Krajna, na którym przedstawi swoją ofertę ze szczególnym uwzględnieniem nowej perspektywy. Informacja o wydarzeniu dostępna jest na stronie internetowej miasta Złotowa.

Następnie, 13 grudnia, na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się konferencja „Finansowanie innowacyjnych projektów. Nowa perspektywa, nowe możliwości”. Podczas wydarzenia omówione zostaną możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach dostępnych środków na lata 2021-2027, między innymi  Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski czy programu Horyzont Europa.

Przedsiębiorcy dowiedzą się również, jak nawiązać lub rozwinąć współpracę z międzynarodowymi partnerami w ramach sieci Enterprise Europe Network, czy w ramach projektu GreenTech 2.0 – Programu Wymiany ClusterXChange. Zapisy na konferencję i program wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.ppnt.poznan.pl.

Źródło: Biuro Regionalne PARP w Poznaniu