Złota polska jesień z dyniowym akcentem w żychlińskim parku

Złota polska jesień zagościła na dobre w zabytkowym parku znajdującym się przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Uroki tego miejsca docenili uczniowie i  nauczyciele szkoły, aranżując wyjątkowe  miejsce do sesji zdjęciowej.

Ponieważ park jest otwarty dla zwiedzających, wspólnie ze społecznością szkolną atrakcje parku odwiedzali mieszkańcy Żychlina, Konina, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz żychlińskie przedszkolaki.

Można było wziąć udział w sesji zdjęciowej. Arkadiusz Jóźwiak z Konińskiego Klubu Fotograficznego uwiecznił na zdjęciach młodzież, park i mieszkańców regionu zażywających spaceru w jesiennej scenerii.

–  Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą, że tak piękne i dostępne miejsce jest w naszym regionie, dlatego w przyszłym roku nasza jesienna sceneria będzie dostępna znacznie dłużej – deklarują organizatorzy.

Źródło: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie
Sesja zdjęciowa z udziałem Uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie