Lokalne gospodynie na podium Konkursu na Najładniejsze Zdjęcie

Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Sławska w gminie Rzgów zajęły III miejsce w Konkursie na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię.

Wyróżnienie w konkursie otrzymały także Gospodynie z Mniszek A w gminie Skulsk.

Organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Konkurs na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW jest jednym z czterech elementów programu #Szczepimy Się z KGW.
W konkursie mogły brać udział organizacje kobiece zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich. Głosowanie trwało do 17 października.

Patronat honorowy nad programem wspierania szczepień #SzczepimySięzKGW objął premier Mateusz Morawiecki. Program odbywa się przy współpracy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Zdrowia oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Laureatkom ze Sławska i Mniszek A gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-na-najladniejsze-zdjecie-szczepimysie-z-kgw-rozstrzygniety