Głosuj na naszą szkołę w konkursie "Inwestycja z perspektywą"

Wczoraj (24 listopada br.) ruszyło głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą” organizowanym przez Polską Agencję Prasową na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Starostwo Powiatowe w Koninie zgłosiło do tego konkursu kompleksową termomodernizację budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zrealizowaną w projekcie pn. „Edukacja z ekologią – kompleksowa termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie”.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego i polegał na przeprowadzeniu działań termomodernizacyjnych w 3 budynkach należących do ZSEU. Prace dotyczyły m.in. wymiany drzwi i okien, docieplenia stropu pod dachem, wymiany źródła ciepła oraz odnowienia elewacji budynków. Projekt realizowany był w latach 2014-2021. Całkowity koszt wyniósł 1 669 332,90 zł, w tym 1 023 056,45 zł to dofinansowanie.

Aby zagłosować kliknij w link https://europapnews.pap.pl/poll/1 - wyszukaj i zaznacz projekt "termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie", a następnie kliknij w pole "Vote".

Głosuj na naszą szkołę w Żychlinie,
która w powiecie z Chopina słynie.
My wyjątkowo dbamy o to miejsce,
chcemy by było ciągle piękniejsze.
Remontujemy i upiększamy,
o środowisko też przy tym dbamy.
Liczymy zatem, że konkurs wygramy
na Wasze głosy z nadzieją czekamy.