Konkurs fotograficzny "Tu chcę żyć!"

Tygodnik „Przegląd Koniński” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Tu chcę żyć!”. Jest on częścią kampanii społecznej „Zielona Przyszłość Wielkopolski Wschodniej”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia pokazującego gospodarcze, turystyczne oraz przyrodnicze walory powiatów konińskiego, kolskiego i tureckiego.

Jak informuję organizatorzy, na zdjęciach powinny pojawić się „nowe drogi, mosty, zrewitalizowane miasta i miasteczka, a w nich parki, place zabaw, odnowiona architektura zabytkowa, infrastruktura sportowa. Ale także wieże widokowe, plaże, ścieżki spacerowe, rowerowe. Wreszcie zakłady pracy, inwestycje oparte na odnawialnych źródłach energii, wyremontowane szkoły, przedszkola itp.”

Fotografie przesłać należy na adres redakcja@przegladkoninski.pl. Do wiadomości należy dołączyć opis zdjęcia mieszczący się w przedziale od 300 do 500 znaków (w ten limit wliczają się spacje) oraz imię i numer telefonu autora pracy. W temacie maila należy napisać: TU CHCĘ ŻYĆ.
Laureaci zostaną wyłonieni głosami komisji konkursowej a nagrody przyznane we wrześniu, październiku i listopadzie. Zwycięzcy I, II i III miejsca mogą liczyć na nagrody pieniężne. Ponadto wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na łamach tygodnika „Przegląd Koniński” w specjalnym grudniowym dodatku oraz na portalu tygodnika.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo w zakładce „Regulaminy konkursów” na portalu przegladkoninski.pl.

Źródło: Przegląd Koniński
Plakat promujący onkurs fotograficzny "Tu chcę żyć!"