Skocz do zawartości

Kwiecień

Strona główna

Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie

Informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP),w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, w bieżącym roku organizuje w formie webinarium cykl spotkań skierowanych do seniorów:
 
  1. Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie
  2. Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych
  3. Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne

Pierwsze webinarium pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie” zaplanowane jest do realizacji na 28 kwietnia 2022 roku (czwartek).
Celem webinarium jest poszerzenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w powyższym seminarium online wśród społeczności Seniorów.

W załączeniu przesyłam program w pliku pdf oraz link do strony wydarzenia, gdzie znajdą Państwo odnośnik do formularza zgłoszeniowego: https://www.knf.gov.pl/

Jednocześnie informujemy, że kolejne webinaria dla seniorów zaplanowane są na koniec pierwszego półrocza (webinarium pt. Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych) oraz drugą połowę (webinarium pt. Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne) 2022 r.

Zachęcamy Państwa do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR).


Żródło: Komisja Nadzoru Finansowego
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting