Koziegłowy zagrają w finale wojewódzkim

8 grudnia w Łęce Opatowskiej w ramach „Igrzysk Dzieci” rozegrano półfinały wojewódzkie w Unihokeju Dziewcząt.

Rejon Kalisz reprezentował gospodarz zawodów (Szkoła Podstawowa w Łęce Opatowskiej), rejon Leszno Szkoła Podstawowa w Kębłowie, a rejon Konin Szkoła Podstawowa im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach (gmina Kleczew) w składzie: Kornelia Szacowna, Maja Topolska, Emilia Maciejewska, Lena Turek, Zofia Wylot, Weronika Myszkowska, oraz Krystyna Kwiatkowska.

Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Dziewczęta ze szkoły w Koziegłowach w swoim pierwszym meczu uległy drużynie gospodarzy 1:3. Kolejny mecz naszych dziewcząt z drużyną z Kębłowa był meczem o wszystko, bowiem drużyna z Kłębowa została pokonana przez Łękę Opatowską 0:5. Pewna wygrana 4:2 zapewniła naszym dziewczętom drugie miejsce w turnieju oraz awans do finału wojewódzkiego.

Po zawodach przyznano także wyróżnienia indywidualne. Tytuł najlepszej bramkarki turnieju otrzymała Kornelia Szacowna ze Szkoły Podstawowej w Koziegłowach.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finałowe spotkanie.
8 grudnia w Łęce Opatowskiej rozegrano półfinały wojewódzkie w Unihokeju Dziewcząt
Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym.
Rejon Konin reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach
Siatkarka drużyny z Koziegłów, Kornelia Szacowna, z dyplomem najlepszej bramkarki.