Życzenia dla górników w dniu ich święta!

Dziś „Barbórka” – tradycyjne polskie święto, które w sposób szczególny honoruje pracę Górników oraz Wszystkich, którzy swój los związali z firmami i instytucjami pracującymi na rzecz sektora.

W tym Dniu, ludzie życzliwi górnictwu, składają życzenia aby następny rok był lepszy od poprzedniego. W imieniu Władz Powiatu Konińskiego przyłączam się do tych życzeń, mając nadzieję, że  nie zabraknie Państwu wytrwałości w żmudnym lecz jakże potrzebnym Polsce dziele uzdrawiania górnictwa.

Niech praca na rzecz sektora paliwowo-energetycznego przynosi radość i satysfakcję finansową, a Święta Barbara – patronka górniczego trudu – zawsze otacza swoją opieką Was i Wasze Rodziny, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, komfortu życiowego i pewności jutra.

Stanisław Bielik Janusz Stankiewicz  Władysław Kocaj
   Starosta Koniński    Przewodniczący Rady  Wicestarosta Koniński