Zmiany w prawie podatkowym

W związku ze zmianami przepisów podatkowych, naczelnik Urzędu Skarbowego w Koninie, zaprasza podatników na spotkanie informacyjne do siedziby urzędu 24 lutego 2016 r.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje z zakresu:
  • podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • podatku od towarów i usług,
  • podatku od czynności cywilnoprawnych,
  • zmienionych unormowań ustawy Ordynacja podatkowa,
  • zasad składania zeznań, deklaracji i informacji podatkowych drogą elektroniczną funkcjonowania kanału komunikacji elektronicznej,
  • wybranych zagadnień dotyczących ulg i odliczeń w zeznaniach podatkowych PIT za rok 2015.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 24 lutego 2016 r. w siedzibie Urzędu Skarbowego w Koninie o godz. 9.00 w sali 107 (budynek A, I piętro).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 22 lutego 2016 r. pocztą elektroniczną na adres e-mail: us3011@wp.mofnet.gov.pl lub katarzyna.jaworska@wp.mofnet.gov.pl z dopiskiem „Zgłoszenie na spotkanie informacyjne w dniu 24.02.2016r.” W przypadku większej ilości chętnych istnieje możliwość zorganizowania spotkania w dodatkowym terminie.