Zarezerwuj wizytę w Wydziale Komunikacji przez Internet

Od 8 czerwca 2020 r. zostanie uruchomiony nowy system kolejkowy w  Wydziale Komunikacji. Umożliwia on rezerwację wizyty przez internet. W tym celu należy wybrać odpowiednią grupę spraw, a następnie zaznaczyć miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty.

Po wypełnieniu  wymaganych danych i zapoznaniu się z regulaminem rezerwacji wizyt  wybieramy przycisk "Rezerwuję". Po rezerwacji wyświetli się potwierdzenie rezerwacji. Zanim zarezerwujemy termin należy zapoznać się z opisem procedury i wymaganymi dokumentami do załatwienia Twojej sprawy w zakładce Sprawy/Wykaz załatwianych spraw/ Wydział Komunikacji na stronie www.bip.powiat.konin.pl.

Wizyty można rezerwować z jednodniowym wyprzedzeniem. Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wprowadzonych danych wyświetli się potwierdzenie rezerwacji, które można wydrukować. W przypadku podania adresu e-mail i/lub numeru telefonu po wcześniejszej akceptacji regulaminu, system wyśle potwierdzenie rezerwacji wizyty na wskazany adres. W wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, potwierdzamy umówioną wizytę w biletomacie umieszczonym na holu, przy głównym wejściu do budynku Starostwa, wpisując numer identyfikacyjny, przydzielony w trakcie procesu rejestracji.

Obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa. Niepotwierdzenie wizyty przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji wizyty.

Link do umawiania wizyt: https://www.bezkolejki.eu/spkonin

Ponadto nadal do odwołania będzie możliwość umawiania wizyt telefonicznie w związku z panującym zagrożeniem epidemicznym pod numerami telefonów:
Rejestracja pojazdów - 632403274
Odbiór dowodów rejestracyjnych, zmiany w dow. rej. - 632403254