Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

"Zakręcony lot nad powiatem konińskim"

„Zakręcony lot nad powiatem konińskim”, to jedna z nagród Starostwa Powiatowego w Koninie wylicytowana podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
 
O tym, jak wygląda powiat koniński z lotu ptaka przekona się już w najbliższą sobotę zwycięzca tej aukcji, Jan Olejnik. Jego podniebna przygoda CESSNĄ 150 rozpocznie się o godzinie 12.00 na lotnisku Aeroklubu w Kazimierzu Biskupim.
 
Władze powiatu konińskiego przekazały na licytacje prowadzone podczas XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele pozytywnie zakręconych atrakcji oraz darów. Największym zainteresowaniem cieszyły się „lot nad powiatem konińskim” oraz „dzień pracy na stanowisku starosty i wicestarosty konińskiego”.
 
Najważniejsze urzędy w powiecie konińskim wylicytowali Andrzej Łubik i Dorota Gapska. Swoje nagrody: dzień wspólnej pracy ze starostą i wicestarostą konińskim oraz certyfikaty „najbardziej zakręconych urzędników o wielkim sercu” odebrali w najbardziej zakręconym dniu w roku - 1 kwietnia.
 
Natomiast, zwycięski lot nad powiatem konińskim odbędzie się 14 maja. Samolot Cessna 150 na pokładzie z Janem Olejnikiem wystartuje o godzinie 12.00 z lotniska Aeroklubu w Kazimierzu Biskupim.
 
Warto przypomnieć, że pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostały na zakup sprzętu do diagnostyki oraz leczenia dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting