Zagraj z LOT Marina w "Konińskie puzzle"

Ruszyła kolejna odsłona cyklu „naLOT nagród, czyli wygrywaj z LOT Marina”. To już drugi z zaplanowanych sześciu konkursów, ogłaszanych na fanpage'u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook.

Tym razem uczestnicy konkursu „Konińskie puzzle” będą musieli wykazać się znajomością regionu konińskiego. W dniach 5-16 października 2015 r. na fanpage’u LOT „Mariny” w serwisie Facebook zamieszczane będą puzzle prezentujące fragmenty zdjęć konińskich atrakcji. Popołudniami Stowarzyszenie uchylać będzie rąbka tajemnicy odkrywając kolejne fragmenty układanki, a zadaniem odbiorców będzie zidentyfikowanie obiektu lub budynku znajdującego się na zdjęciu pod puzzlami i zamieszczenie odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem. Zwycięży ten, kto jako pierwszy rozwiąże zagadkę. Warunkiem udziału w konkursie jest „polubienie” fanpage’a Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook.

W ramach konkursu przedstawione zostaną cztery zagadki i przyznane cztery pierwsze nagrody, które zwycięzcy będą mogli odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Laureaci zdobędą jedną z głównych nagród: pompkę rowerową, lampkę, dzwonek, słuchawki, worek.

Organizatorzy zachęcają do obserwowania profilu Lokalnej Organizacji Turystycznej w serwisie facebook.