Zagłosujmy na najlepszego strażaka

Logo plebiscytu Najpopularniejszy Strażak Ochotnik – Jednostka OSP Wielkopolska 2016Trzech strażaków ochotników z powiatu konińskiego bierze udział w plebiscycie „Najpopularniejszy Strażak Ochotnik – Jednostka OSP Wielkopolska 2016”. Głosy poparcia oddawać można do 31 lipca 2016 r.

Ideą plebiscytu, którego organizatorem jest spółka Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jest wybór najodważniejszych strażaków ochotników – jednostki OSP Wielkopolski, działających na rzecz lokalnych społeczności oraz dbających o ich bezpieczeństwo i mienie.

Nagrodami w naszym plebiscycie są:
  • I miejsce: dla strażaka – voucher na sprzęt o wartości 2.500 zł, voucher do Sandra SPA o wartości 750 zł oraz dla jednostki OSP – voucher na sprzęt strażacki o wartości 15.000 zł, 6 kompletów składających się z rękawic ochronnych i kominiarki o wartości 1428 zł za komplet - ufundowanych przez Wytwórnię Umundurowania Strażackiego oraz profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana przez zespół fotoreporterów Polska Press.
  • II miejsce: dla strażaka – voucher na sprzęt o wartości 1.500 zł, voucher do Sandra SPA o wartości 750 zł oraz dla jednostki OSP – 6 kompletów składających się z rękawic ochronnych i kominiarki o wartości 1.428 zł za komplet – ufundowanych przez Wytwórnię Umundurowania Strażackiego, komplet 6 hełmów strażackich ufundowanych przez KZPT Sp. z o.o. w Kaliszu o wartości ok. 5.314 brutto oraz profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana przez zespół fotoreporterów Polska Press.
  • III miejsce: dla strażaka – voucher na sprzęt o wartości 1.000 zł, voucher do Sandra SPA o wartości 750 zł oraz dla jednostki OSP – 6 kompletów składających się z rękawic ochronnych i kominiarki o wartości 1.428 zł za komplet - ufundowanych przez Wytwórnię Umundurowania Strażackiego oraz profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana przez zespół fotoreporterów Polska Press.

Doceńmy wysiłek strażaków i zagłosujmy. Aktualnie w plebiscycie biorą udział:
  • Marek Szczepankiewicz - OSP w Dębówcu (gm. Wilczyn),
  • Mirosław Włodarczyk - OSP Kazimierz Biskupi (gm. Kazimierz Biskupi),
  • Andrzej Frątczak - OSP Brzeźno (gm. Krzymów).

Wystarczy wysłać SMS na numer 72355 w treść wpisując OSP.nr kandydata (koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do 31 lipca 2016 r. O zwycięstwie w Plebiscycie decyduje największa liczba głosów zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem SMS.

Prezentacje wszystkich kandydatów dostępne są na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego.