XIII Konkurs Ochrony Środowiska

W najbliższą sobotę (23 listopada) poznamy laureatów XIII Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska.

Konkurs organizowany jest przez konińskie Starostwo od 13 lat w ramach realizacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej. Od samego początku służy popularyzacji wiedzy przyrodniczej, promocji zdrowego stylu życia oraz kształtowaniu świadomych postaw ekologicznych wśród młodzieży. Każdego roku w eliminacjach szkolnych konkursu bierze udział ponad 200 uczniów. Tylko najlepsi kwalifikują się do finału.
Do tegorocznej rywalizacji przystąpią zwycięzcy etapu szkolnego z 14 gimnazjów i 3 szkół ponadgimnazjalnych.
Konkurs odbędzie się 23 listopada w Starostwie Powiatowym w Koninie. Zmagania finalistów rozpocznie test pisemny o godz. 9.15.

Program Finału XIII edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska

900 - 915 Rozpoczęcie XIII Edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska
915 - 935 Etap pisemny- sala 252
940-1030 Praca Komisji Konkursowej (sprawdzanie testów, ewentualnie przeprowadzenie dogrywki testowej) – p.268