XII Impresje Muzyczne

Zapraszamy na Impresje Muzyczne – Powiatowy Piknik Orkiestr do Parku Miejskiego w Rychwale 13 września 2015 r.

Rychwalskie wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz kultury gminy, to nie lada gratka dla sympatyków mocnego brzmienia oraz tańca formacji mażoretek. Dwunastą edycję Impresji Muzycznych o godz. 14.00 rozpocznie wielka parada. Wezmą w niej udział wszystkie zaproszone orkiestry (z powiatu: konińskiego, tureckiego, kaliskiego oraz spoza województwa wielkopolskiego), Zespół Działań Specjalnych z Powidza, Zespół Tańca Ludowego „Uśmiech” z Liśca Wielkiego, nieformalne grupy artystyczne i sportowe, grupy motocyklowe i klub samochodowy Mazda Speed, a także mieszkańcy i goście, którzy w paradzie zechcą wziąć udział.

Tegoroczną atrakcją będzie koncert i pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu Contratiempo. Powiatowy Piknik Orkiestr zakończy wspólna zumba z zespołem Sing Band.

Organizatorzy: Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychwale, burmistrz Gminy i Miasta Rychwał, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają 13 września 2015, godz. 14.00.

Impreza pod patronatem honorowym: wojewody wielkopolskiego i starosty konińskiego.