Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Wznowione głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

3 grudnia br. wznowione zostało głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.
Przypominamy, że Starostwo Powiatowe w Koninie zgłosiło do tego konkursu kompleksową termomodernizację budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zrealizowaną w projekcie pn. „Edukacja z ekologią – kompleksowa termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie”.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego i polegał na przeprowadzeniu działań termomodernizacyjnych w 3 budynkach należących do ZSEU. Prace dotyczyły m.in. wymiany drzwi i okien, docieplenia stropu pod dachem, wymiany źródła ciepła oraz odnowienia elewacji budynków. Projekt realizowany był w latach 2014-2021. Całkowity koszt wyniósł 1 669 332,90 zł, w tym 1 023 056,45 zł to dofinansowanie.

Aby zagłosować na zgłoszoną inwestycję kliknij w link https://europapnews.pap.pl/poll/1 - wyszukaj i zaznacz projekt "termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie", a następnie kliknij w pole "Zagłosuj". 

Głosowanie potrwa do końca roku.
 
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting