Wyróżnienie dla seniorki ze Rzgowa

Jubileuszowa 10. edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbyła się 25-26 października br. Podczas uroczystego otwarcia imprezy na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie „VIVA! Wielkopolski Senior”.

Wśród laureatów konkursu znalazła się Teresa Ignaszczak, reprezentująca Gminę Rzgów w Powiatowej Radzie Seniorów. Kandydatka zgłoszona przez Starostę Konińskiego otrzymała wyróżnienie za aktywną działalność na rzecz osób starszych w województwie wielkopolskim.

W wydarzeniu wzięli udział: Starosta Koniński Stanisław Bielik, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie Dorota Eltman.
Wyróżnienie dla seniorki ze Rzgowa