WSHiU w Poznaniu funduje stypendia

Dwa bony o wartości 15 000 zł każdy, na ręce Starosty Konińskiego Stanisława Bielika, przekazała Magdalena Górska - Założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Jest to forma stypendiów, z których skorzystać będą mogli wybrani w porozumieniu z dyrektorami szkół absolwenci powiatowych placówek.

"W tym roku przeznaczamy ponad milion złotych na studia dla zdolnej młodzieży, fundując 70 stypendiów po 15 tysięcy złotych. Chcemy, by młodzież Wielkopolski miała równe szanse, dlatego równomiernie przekazujemy stypendia mieszkańcom różnych miejscowości. Stypendia przekazujemy na ręce Starosty. Każdy powiat otrzymuje od nas dwa takie stypendia. Dzięki tym pieniądzom młody człowiek będzie miał sfinansowane trzy lata studiów. Liczymy, że dzięki temu wsparciu młodzież nie będzie musiała rezygnować ze swoich marzeń i planów na przyszłość. Pomoc ta będzie naszym wkładem w rozwój naszego regionu - informuje Magdalena Górska, Założyciel Szkoły.

Mimo trudnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej wynikającej z pandemii COVID-19 uczelnia jest  w okresie szybkiego i dynamicznego rozwoju. Wyższa Szkoła Handlu i Usług znakomicie poradziła sobie w nowej sytuacji, stawiając na innowacyjność, cyfryzację i edukację realtime online.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna Uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku.
WSHiU w Poznaniu funduje stypendia