Wiktoria Skowrońska z ZSEU ze srebrnym medalem

Wiktoria Skowrońska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie kolejny raz została srebrną medalistką konkursu dekoracji cukierniczych o zasięgu międzynarodowym Expo Sweet.

Największe targi cukiernicze w Polsce to Expo Sweet, na których nie tylko wystawiają się najwięksi producenci słodkości, ale również odbywają się konkursy dekoracji cukierniczych w kilku kategoriach.

Wiktoria Skowrońska, uczennica 5 klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, po raz kolejny sięgnęła po srebrny medal w kategorii dekoracji cukierniczych 2D i 3D. Jej praca to interpretacja zbliżającej się wiosny przedstawionych na kilkunastu piernikach. Kolejny srebrny medal do kolekcji świadczy o bardzo wysokim poziomie prac Wiktorii, która  nieustannie rozwija swoją pasję.

Warto przypomnieć, że pierwszy taki sukces Wiktorii miał miejsce 2 lata temu na konkursie artystycznego dekorowania pierników DekorPiernikArt, który od kilku lat odbywa się w żychlińskiej szkole.

Gratulujemy Wiktorii.

Źródło: ZSEU w Żychlinie