Wielkopolska wieś w obiektywie

Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału ARiMR ogłasza konkurs fotograficzny „Portret wielkopolskiej wsi – 25 zdjęć na 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa”.

Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wiedzy o funduszach unijnych na obszarach wiejskich, a przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy województwa wielkopolskiego, którzy amatorsko zajmują się fotografią. Prace powinny prezentować przykłady zmian, jakie zaszły w gospodarstwach rolnych i na obszarach wiejskich w Wielkopolsce dzięki wykorzystaniu środków pochodzących z UE, m.in. z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz 2014-2020.

Konkurs trwa do 31 lipca 2019 roku. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przedsięwzięcia i nadsyłania fotografii na adres e-mail: wielkopolski@arimr.gov.pl  p – każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas regionalnych obchodów 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które odbędą się 4 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.