Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Wielkopolska dla Planety 2030

Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska dla Planety 2030” edycja 2024 dla doktorów i doktorantów oraz przedsiębiorców.

Kategoria „Nauka” adresowana jest do doktorów i doktorantów, którzy swoją aktywność naukową skupiają na tematyce związanej z potrzebą zintegrowanych działań w obszarze gospodarczym, społecznym i ochrony klimatu. Natomiast kategoria „Biznes” skierowana jest do regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski.

Celem konkursu jest promocja wielkopolskiego wkładu w osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju SDG oraz promocja transferu wiedzy do gospodarki, dzięki któremu możliwe będą realne zmiany uwzględniające rozwiązania proklimatyczne we wszystkich obszarach życia społeczno-gospodarczego.

Na laureata czekają atrakcyjne nagrody:
  • w kategorii „Nauka” – nagroda wyjazdowa: udział w targach World Al Show Singapore w terminie 31.07.2024-5.08.2024 lub 2-tygodniowy pobyt w Danau Girang Field Centre (Borneo, Malezja) w lipcu 2024 r.,
  • w kategorii „Biznes” – nagroda finansowa: 50 000 PLN.
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie i przesłanie w formie elektronicznej formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie wizerunku (stanowiących załączniki do Regulaminu) na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 stycznia 2024 r.

Szczegóły na stronie: www.umww.pl.

Źródło: UMWW w Poznaniu
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting