Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

W niedzielę Powiatowe Dni Rodziny 2011 w Brzeźnie

XII Powiatowe Dni Rodziny – największa powiatowa impreza adresowana do rodzin – odbędzie się 29 maja 2011 r. w parku w Brzeźnie. Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich, które otrzymało na ten cel dofinansowanie ze środków powiatu konińskiego.
 
Dni Rodziny to festyn integracyjny, który ma integrować rodziny poprzez wspólną zabawę i aktywność artystyczną. Festyn jest okazją do zaprezentowania umiejętności wokalnych, tanecznych i sportowych rodzin. O dobrą zabawę zadbają zespoły i grupy taneczne.

W programie tegorocznych Dni Rodziny przewidziano także turniej dla rodzin, konkursy dla dzieci i młodzieży, wystawę prac plastycznych warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy z powiatu konińskiego.

Dzieci i młodzież zainteresuje z pewnością pokaz brazylijskiej sztuki walki Capoeira, czy pokaz obrony przed agresją psa. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych. Z myślą o nich przygotowane będą dmuchane zamki, dzieci będą tez mogły skorzystać z przejażdżek kucykiem. Udział w imprezie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami to ukłon w stronę miłośników czworonogów, którzy w ten dzień będą mogli się sporo dowiedzieć na temat adopcji psów. Podczas festynu będzie też można wykonać badanie poziomu cukru i ciśnienia.  
 
Na XII Powiatowe Dni Rodziny, które odbędą się 29 maja od 13.30 do 19.00 w parku w Brzeźnie zapraszają: Starosta Koniński, Wójt Gminy Krzymów, Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich i Polski Czerwony Krzyż.

© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting