UWAGA - Konkurs Grantowy

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza „Regionalny Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2011” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

O subwencje w wysokości do 7.000 zł mogą wnioskować organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które zadeklarują założenie lokalnej organizacji pozarządowej. Dotacje przyznawane są na projekty sześciomiesięczne, realizowane pomiędzy 1 stycznia a 31 lipca 2012 r.

Głównym założeniem programu jest edukowanie oraz umożliwienie wejścia w dorosłość osobom w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym (13-19 lat), z terenów wiejskich i małych miast do 20 000 mieszkańców.

Wnioski należy składać do 11 października 2011 r. korzystając z elektronicznego systemu naboru wniosków znajdującego się na stronie http://www.rownacszanse.pl/aktualnosci/aktualnosc/?cid=969.