Uroczyste ślubowanie nauczycieli

21 grudnia 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Koninie  odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Koniński.
W obecności Starosty Pana Stanisława Bielika oraz Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Pana Krzysztofa Czajkowskiego Panie złożyły uroczyste ślubowanie.

W terminie do 31 października wnioski o podjęcie postępowania egzaminacyjnego złożyło 2 nauczycieli: Pani Natalia Rybicka psycholog z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie oraz Pani Magdalena Niedźwiecka nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie.

Posiedzenia Komisji Egzaminacyjnej odbyły się 12 grudnia 2023 r. i zakończyły się zdanym egzaminem przez obie panie. Warunkiem uzyskania awansu zawodowego było odbycie stażu i uzyskanie pozytywnej oceny dorobku zawodowego oraz zdanie egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Konińskiego.

Uroczyste ślubowanie nauczycieli