Uczennice z Żychlina z sukcesami na Olimpiadzie

W Poznaniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w przepięknej sali Kolegium Rungego odbyło się wręczenie nominacji na eliminacje centralne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Uczennice klasy trzeciej technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie wystartowały w bloku technologia żywności oraz bloku gastronomia. Marta Woźniak w bloku gastronomia zajęła bardzo wysokie 5 miejsce, natomiast Pola Pyzdrowska otrzymała nominację do etapu centralnego, który odbędzie się w maju w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wysokie wyniki na etapie okręgowym to efekt przygotowań, uczennice przygotowywały się pod okiem Elżbiety Sell, nauczycielki przedmiotów zawodowych, która na swoim koncie ma już 9 finalistów i laureatów tejże Olimpiady.

Gratulujemy obu uczennicom, a Poli życzymy sukcesów w Warszawie.

Źródło: ZSEU w Żychlinie

Uczennice z Żychlina z sukcesami na Olimpiadzie