Uczennica z ZSEU w Żychlinie finalistką III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

III Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna dla uczniów technikum spedycji oraz technikum logistyki odbyła się 5 kwietnia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. Po eliminacjach okręgowych, do etapu centralnego Olimpiady zakwalifikowała się Zuzanna Wdzięczna, uczennica 2 klasy Technikum Spedycji w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie.

Uczennica zdobyła tytuł finalisty, co zwalnia ją z części pisemnej kwalifikacji zawodowych, a także gwarantuje otrzymanie indeksu na Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Do Olimpiady uczennicę przygotowywała dr Katarzyna Hryciuk, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Spedycji.