Team Stare Miasto trzeci w zawodach w Uniejowie

Klub Sportowy Team Stare Miasto zajął III miejsce w sobotnim (15 listopada) Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów.

Corocznie w Turnieju biorą udział zespoły m.in. z Uniejowa, Łodzi i Turku. Czternastu uczestników podzielonych zostało na trzy grupy, które rozgrywały swoje mecze na trzech boiskach. Team Stare Miasto składała się z czterech zespołów. Po trzech meczach wygranych 2:0, staromiejska drużyna mogła czekać na losowanie meczy półfinałowych, w których zmierzyła się z Ochocki Turek - drużyną broniącą tytułu. Niestety po zaciętym boju Team Stare Miasto przegrało ten pojedynek.
Z kolei w meczu o trzecie miejsce pokonano drużynę z Uniejowa. Przegrywając tylko jeden mecz w turnieju ze zdobywcą pierwszego miejsca, staromiejski TEAM świętował kolejny bardzo udany turniej. Po całodniowych rozgrywkach KS Team Stare Miasto regenerował siły na Uniejowskich Termach na które, dzięki organizatorowi każda drużyna miała wstęp wolny.