Szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o płatność

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza 28 czerwca br. na bezpłatne szkolenie zorganizowane przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu dla beneficjentów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
Szkolenie skierowane jest do beneficjentów projektów o charakterze inwestycyjnym – Priorytet I, w ramach których nie przewiduje się stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. PzP.

Zakres szkolenia obejmować będzie wypełnianie wniosku o płatność z uwzględnieniem zasad wykorzystywania i rozliczania zaliczek.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Departamentu Polityki Regionalnej UMWW w Poznaniu ul. Przemysłowa 46.
Szczegółowe informacje oraz  formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl.