Szkolenie "Jak efektywnie zarządzać gospodarstwem agroturystycznym"

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu efektywnego zarządzania gospodarstwem agroturystycznym, które odbędzie się w dniach 22 – 23 września 2011 r. w gospodarstwie agroturystycznym „Ania i Filip” w Izabelinie.

Projekt skierowany jest zarówno do osób prowadzących już swoje gospodarstwa agroturystyczne, jak i tych, którzy dopiero zamierzają podjąć się prowadzenia takiej działalności.
Głównym jego założeniem jest przeniesienie na teren Lokalnej Grupy Działania „Wielkopolska Wschodnia" dobrych praktyk dotyczących prowadzenia gospodarstw agroturystycznych oraz pobudzenie aktywności społeczeństwa zamieszkującego tereny wiejskie. Działanie to ukierunkowane jest na dalszy rozwój regionu. Uczestnicy szkolenia nabędą wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do kreowania oraz dalszego rozwoju agroturystyki na obszarze „Wielkopolski Wschodniej”.
Szkoleniem objęte będą osoby zamieszkujące teren LGD „Wielkopolska Wschodnia” czyli gmin: Krzymów, Kramsk, Wierzbinek, Babiak, Koło, Grzegorzew, Olszówka, Miasto i Gmina Sompolno oraz Gmina Dąbie.

Szczegóły na stronie www.lotmarina.pl  lub pod numerem tel. 63 246 32 48

Projekt współfinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013, Oś 4 Leader, działani
e413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju