Szkolenie dla przewoźników oraz zarządzających transportem

Główny Inspektor Transportu Drogowego przy udziale pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu podstawowych informacji o systemie KREPTD oraz praktycznych form ich pozyskiwania przez przewoźników lub zarządzających transportem.

Szkolenie online odbędzie się w dniach 16 i 17.11.2021 r. o godzinie 10 00.  Przewidywany czas trwania około 1h . Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu szkolenia zakwalifikowanym osobom na podany w zgłoszeniu adres email.

Temat szkolenia:  „Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem”

Szkolenie dedykowane jest dla zarządzających transportem oraz przedsiębiorców posiadających profil zaufany (ePUAP). (Liczba miejsc ograniczona)

Prosimy zapisywać się do dnia 09.11.2021 r. pod adresem email: pomoc.kreptd@gitd.gov.pl