Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Święto Polskiej Służby Zdrowia

Z okazji liturgicznego święta św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy, które przypada na dzień 18 października – wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia pracującym w Koninie i powiecie konińskim, składamy wyrazy uznania i szacunku dla ciągłej gotowości do ratowania ludzkiego życia, niesienia pomocy i nadziei. Przyjmijcie Państwo słowa wdzięczności za nieocenioną pracę na rzecz osób chorych oraz potrzebujących wsparcia i specjalistycznej opieki.

Niech dzisiejszy świąteczny nastrój pozwoli Państwu zapomnieć o problemach i trudnościach, z jakimi na co dzień borykacie się w swojej ciężkiej pracy.

Życzymy Państwu zdrowia, sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz pomyślności w życiu prywatnym. Życzymy też, by zawodowej satysfakcji towarzyszyło zawsze zadowolenie pacjentów przekonanych o wysokiej jakości świadczonych usług, komforcie leczenia oraz poczuciu bezpieczeństwa.
 
 
              Stanisław Bielik                                                                        Żanetta Matlewska
             Starosta Koniński                                                                        Przewodnicząca                                                                                                                                   Rady Powiatu Konińskiego
 
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting