Świąteczna gorączka w regionie konińskim

Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek i wydarzeń, które mają wyjątkowy czar. To czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czas refleksji, zadumy, czas spotkań z najbliższymi. W świąteczny nastrój wkracza również Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” z nowym konkursem pn. „Świąteczna gorączka w regionie”. 1 grudnia na fanpage’u Stowarzyszenia w serwisie Facebook ruszyła ostatnia w tym roku akcja konkursowa w ramach projektu „naLOT naGRÓD”.

Tym razem, w ramach konkursu pn. „Świąteczna gorączka w regionie”, LOT Marina zachęca mieszkańców miasta Konina i powiatu konińskiego, by dali się ponieść świątecznej gorączce i uwiecznili na zdjęciach, jak ich najbliższa okolica zmieniła się w ten wyjątkowy, przedświąteczny czas. Może ulice rozbłysły tysiącem choinkowych światełek a znane wszystkim miejsca przystrojone zostały świątecznymi ozdobami? Może na miejskim rynku stanęła piękna choinka, trwa kiermasz przedświąteczny albo inne wydarzenie, które przypomina o nadchodzącym Bożym Narodzeniu? Czasem wystarczy zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć wokół, żeby dostrzec, jak niezwykłe staje się nasze najbliższe otoczenie dzięki wszechobecnej magii świąt. Wykorzystajmy ten czas, żeby pochwalić się naszą okolicą.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić fanpage Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, zamieścić zdjęcie, ukazujące miasto lub wieś w tym świątecznym wystroju, na naszej tablicy pomiędzy 1 a 20 grudnia, wraz z opisem informującym o tym, kiedy i gdzie zdjęcie zostało wykonane, a następnie zbierać głosy. Prawo głosu w konkursie mają wyłącznie osoby, które „lubią” fanpage Stowarzyszenia w serwisie Facebook. Głosy oddane przez osoby nie będące obserwatorami naszego profilu, nie będą liczone. Głosy (czyli kciuki w górę) na ulubione zdjęcie będzie można oddawać do północy z 20 na 21 grudnia 2015 r. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie w konkursie najwięcej polubień.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
I miejsce – wideorejestrator samochodowy, bateria mobilna, słuchawki
II miejsce – przenośny głośnik, karta micro SD 8GB
III miejsce – słuchawki multimedialne z mikrofonem i złączem mini-jack, pendrive 16 GB
Dodatkowo laureaci otrzymają upominki od sponsorów konkursu (Starostwo Powiatowe w Koninie, Park Makiet Mikroskala).

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Świąteczna gorączka w regionie” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka od 1 grudnia do północy z 20 na 21 grudnia 2015 r.

Zapraszamy do zabawy. Dajcie się ponieść magii świąt.

Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina lub www.lotmarina.pl