Spotkanie na temat unijnego wsparcia inwestycji

Zapraszamy na spotkanie pt. "Wsparcie na inwestycje z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Poddziałania 1.5.2", które odbędzie się 20 sierpnia w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie. w spotkaniu weźmie udział członek zarządu województwa wielkopolskiego - Maciej Sytek.

Na spotkaniu omówione zostaną zasady uzyskania wsparcia na wysoko innowacyjne projekty poprzez inwestycje w środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne  w ramach  Poddziałań:
  • 1.5.2 Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu, oraz
  • 1.3.2 Poprawa jakości usług na rzecz inkubacji przedsiębiorstw,
  • 4.4.1 Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego – Małe Kina.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 sierpnia 2018 roku w Koninie, w godzinach
od 13:00 do 15:30, w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD) na ul. Zakładowej 4,
sala na pierwszym piętrze.

Honorowym gościem spotkania będzie członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Pan Maciej Sytek.