Sportowy sukces uczniów z SOSW w Rychwale

I miejsce w Wielkopolsce zdobyli uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Piotra Janaszka w Rychwale podczas XIX Wielkopolskiej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych, która odbyła się 22 maja w Przygodzicach (powiat ostrowski).

W zawodach wzięło udział czternaście drużyn. Powiat koniński zaprezentował się w następującym składzie: Maria Duszeńko, Sandra Kałuża, Zuzanna Witkowska, Marta Groblica, Jakub Wojtczak, Jakub Gałązka, Jakub Rzeczkowski, Tomasz Woziński, Mateusz Wejman oraz opiekunowie Sławomir Woźniak i Jarosław Drewnikowski. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych i rekreacyjnych plasując się na I miejscu tabeli.

Organizatorem spartakiady było Wielkopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Poznaniu.

Sportowy sukces uczniów z SOSW w Rychwale