Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich i Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Koninie zapraszają  na seminarium pt: „Wsparcie organizacji pozarządowych i oświaty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w 2013 roku”.

Spotkanie, zorganizowane 9 maja br. w  Starostwie Powiatowym w Koninie, poświęcone będzie przede wszystkim konkursom wspierającym rozwój organizacji pozarządowych oraz edukacji  w 2013 roku.  Omówione zostaną też zagadnienia dotyczące prawidłowej realizacji projektów PO KL. Początek spotkania zaplanowano na 9.45.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o kontakt z pracownikami PIFE: telefoniczny – pod numer 63 240 3276 lub mailowy - konin.wrpo@wielkopolskie.pl.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, które będą przyjmowane do 8 maja 2013 roku do godziny 12.00.
Serdecznie zapraszamy.