Rynek pracy i włączenie społeczne w programach Unii Europejskiej

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Rynek pracy i włączenie społeczne w programach Unii Europejskiej”.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia przedsięwzięć związanych z rynkiem pracy oraz działań na rzecz włączenia społecznego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich co przyczyni się do łatwego dotarcia do informacji o Funduszach w przyszłości.

Zainteresowanych zapraszamy  28 stycznia 2016 r. w godz. 10.00 – 12.45 do KIG (ul. Zakładowej 11 parter), sala szkoleniowa. W celu udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres: tomasz.kopczynski@kig.konin.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie działający przy Konińskiej Izbie Gospodarczej.

Załączniki: