Ruszył konkurs filmowy dla strażaków

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych z OSP RP, miesięcznik Strażak oraz firma Purpose zapraszają Ochotnicze Straże Pożarne i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z całej Polski do udziału w konkursie „Strażacy dla klimatu”.

Konkurs polega na nagraniu krótkiego filmiku, w którym zostaną pokazane działania, jakie strażacy ochotnicy podejmują na rzecz klimatu, np. walka z suszami oraz powodziami, zadrzewianie, akcje promujące ochronę owadów, zajęcia edukacyjne dla społeczności lokalnych, kampanie informacyjne, happeningi, pomysłowy proklimatyczny challenge albo piosenka i teledysk.

Konkurs trwa do 15 listopada br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Prace można przesyłać na adres konkurs@strazak.org.pl wraz z wypełnionym formularzem oraz podpisaną zgodą na udział w konkursie i wykorzystanie wizerunku.

Patronat nad wydarzeniem objął Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl.

Ruszył konkurs filmowy dla strażaków