Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

Rozpoczęto nabór na targi inwestycyjne Expo Real w Monachium 2011

Udział w targach organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.Celem udziału samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego w targach Expo Real jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.
 
Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego. Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: magdalena.noske@umww.pl.  i sekretariat.drg@umww.pl oraz zwykłą pocztą do dnia 18 kwietnia 2011 r., do godz. 12.00. Decyduje data wpływu do Departamentu Gospodarki. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania
 
Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Pani Magdalena Noske (tel.: 61 65 80 735, e-mail: magdalena.noske@umww.pl oraz sekretariat DRG (tel. 61 65 80 700, e-mail: sekretariat.drg@umww.pl)
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting